Araştırma & Geliştirme

 

 

Geliştirmiş  olduğumuz  özel bir kaplama türüdür. Metal yüzeyleri %20 oranında daha kalın hale getirir. Metalin mukavemetini artırır sonradan bükülme ve kırılma gibi olayları ortadan kaldırır.Metal yüzeyin kaynak yapılan en dip noktalarına bile nufus eder. Antistatik özelliği ile kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Su ve nemden etkilenmez.Darbe görmediği durumda paslanmaz ve korozyana uğramaz. Kimyasal sıvılara karşı dirençlidir.Güneş ışınlarından etkilenmez. +50 derece -50 derece ortam ısısına dayanıklıdır. Ral kodlarında bulunan tüm renkler uygulanabilmektedir.

 

 

 

Uygulanan bu kaplama tekniği metal yüzeyde 60 ile 80 migron düzeylerinde bir tabaka oluşturur.Güneş ışınlarından etkilenmez.Kolay silinebilir özelliğe sahiptir.Su ve nem’e maruz kalan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir. Darbe görmediği durumda paslanmaz ve korozyana uğramaz. +90 decere sıcaklığa dayanıklıdır. Ral kodlarında bulunan tüm renkler uygulanabilmektedir.

 

 

 

 

Metal ve plastik parçalara uygulama yapılabilen ve yüzeyde 10 ile 15 mikron tabaka oluşturan kaplama türüdür.Parlak ve pürüzsüz bir görünümü vardır.Güneş ışınlarından etkilenmez. Kolay silinebilir özelliğe sahiptir.Su ve nem’e maruz kalan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir. Su ve nem görmediği sürece paslanmaz ve korozyana uğramaz. Metal yüzeylerde +180 derece sıcaklığa dayanıklıdır.

 

 

 

Metal yüzeylere uygulanmış Eloktrostatik ve Krom Nikel kaplamalar üzerine uygulanmaktadır. Saydam bir görüntüsü vardır. Yüzeyde 10 ile 15 mikron tabaka oluştunaktadır. Pürüssüz bir yapıya sahip olup oldukçada parlaktır. Sudan, nemden ve ısdan etikenmez korozyana karşı çok dayanıklıdır. +90 ve -50 derece ortam ısına uyumludur.