Firmamız

cnc2_web

Lider Tel

Sizler için neler yapabileceğimizi düşünüyoruz, sonra düşüncelerimizi hayal ediyoruz, hayallerimizi tasarıma dönüştürüyoruz.

  • Modern
  • Estetik
  • Paslanmaz
  • Kaliteli
  • İşlevsel
  • Sağlam
DISCOVER MORE

Yenilik

Yenilikçi vizyonumuzla yaşam akışını takip etmek, yeni modeller tasarlamak bizi canlı tutuyor.

Satış

Kaliteli üretim, uygun fiyat politikası, hızlı erişilebilirlik ve geniş dağıtım ağı artık bizimle dahada yakınınızda.

Gelecek

Geleceğe ışık tutuyoruz, faydalı olmaya çalışıyoruz ve bir sonraki dönemin yıldızları olabilecek bireyleri yetiştirmek için mücadele ediyoruz.

Üretim ve Satış Süreci

Firmamız iç ve dış pazarda geniş müşteri ağına sahip yenilikçi tasarımlarıyla kendi bünyesinde yüzlerce farklı ürün üreten öncü bir firmadır.
Ürünlerimizi tasarımdan üretime titizlikle ve kontrol aşamalarından en ince detaylara kadar inceleyerek üretiyoruz.

Şirketimiz

75 Personel

1000 Farklı Model Çeşiti

5.000 M2 Üretim Alanı

Yönetim

Dünyada Biz

Ülkesinde ve dünyanın birçok noktasında müşteri portföyüne sahip olan öncü ve yenilikçi bir firmadır.

  • 3 Kıta
  • 16 Ülke
  • 1000 Farklı Model
  • 5 Milyon Adet Yıllık Üretim

Kaplama türü olarak kullandığımız bu teknik, daldırılarak kaplanacak metal parçaların ısıl işlemle toz partiküllerine kaplanması işlemidir.
Kullandığımız polietilen kaplama tekniği, kaplanmış yüzeylerde yaklaşık 1 mm’lik bir tabaka oluşturan, böylece kaplanmış yüzeyleri su, nem ve güneş ışığı gibi dış etkilere karşı koruyan özel bir kaplama işlemidir.
Polietilen kaplama tekniği, toz parçacıkları sayesinde ürünlerin tüm çevresini açık bir yüzey kalmayacak şekilde kaplar ve bu işlem ürünün mukavemetini arttırır. Polietilen ile kaplanmış ürünler korozyona dayanıklıdır ve korozyona karşı garantilidir.

Kaplama işlemi, toz parçacıklarının ısıyı görmeden metale püskürtme yaparak ve daha sonra ısıyı ikinci bir işlem sonunda girerek ve kaplama işlemini tamamlayarak yapışmasına izin veren bir tür kaplamadır.
Elektrostatik kaplama ile yapılan yüzeyler toza ve güneş ışınlarına karşı koruma sağlar, ancak su ve nem gibi ıslak ortamlarda kullanılması önerilmez
korozyon direnci polietilen kaplamaya göre daha düşüktür.

Kaplama türü, metalin kimyasal işlem ile yüzeyinde ince bir tabaka ile parlak bir yüzey sağlayan bir tür kaplamadır.
Bu kaplama ile ürünler hoş bir görünüme sahip olur ve yaşam alanlarında oldukça şık tasarımlar oluşturur.

Krom kaplamalı ürünlerin yüzeyleri toza ve ısıya dayanıklıdır. Yüzeye uygulanan kaplama kalınlığı standartlara uygun ise korozyona karşı oldukça dayanıklı bir kaplama türüdür.

Kaplama tekniği Elektrostatik ve  Krom Nikel  üzerine uygulama yapılabilen özel bir kaplama türüdür. Uygulama yapıldığı bölgede ikinci bir katman oluşturur.  Ürün yüzeyine  yapılan birinci kaplama işleminden sonra uygulanabilmektedir.  Sıvı veya toz şeklinde daldırma tekniği ve püskürtme tekniği ile uygulanabilmektedir.

Yüzeyi toza, neme  ve ısıya dayanıklıdır. Yapılan bu işlemin uygulandığı alanlar korozyona ve paslanmaya dayanıklıdır.